Mateřské školy

Bruslení v MŠ Komárov ve školním roce 2018/2019

Ve školním roce 2018/19 chodí do předškolní třídy mateřské školy většina chlapců, a proto hodně času ve výukovém programu je zaměřeno na pohybové aktivity. Každé pondělí děti chodí do tělocvičny základní školy, kde zdokonalují své pohybové dovednosti. Kluci mají rádi závodivé hry s využitím běhu a tak jsme s radostí přijali nabídku bruslařské školy, aby se naši malí sportovci naučili bruslit. Tento projekt je financován z rozpočtu města Opavy. Bruslení na zimním stadiónu mají děti zadarmo. Každý čtvrtek jezdí celá třída předškoláků a děti z druhé třídy MŠ na zimní stadón do Opavy. Nemusí sebou vozit brusle ani přilbu, vše nám v hokejové škole půjčí. Obouvání bruslí bylo pro nás to nejtěžší, ale vždy se našli ochotní trenéři, kteří mám pomohli děti obout a nasadit hokejovou přilbu. Ráda bych jim poděkovala za ochotu a trpělivost k našim dětem a za to, že se nám plně věnovali na lední ploše. Tím ukončíme zimní období ve školce a těšíme se na jarní sluneční paprsky.

05-04-2019 13.05 | Přečteno 4x