Mateřské školy

Děti z MŠ Podvihov získaly 1.místo ve výtvarné soutěži

stromNaše nejstarší děti se na konci školního roku zúčastnily výtvarné soutěže „Příběh stromu v naší zahrádce“, které organizovalo ZO ČZS Opava-město. Protože na naší malé školní zahradě máme jednu jabloň, tak jsme se ani chvíli nerozmýšleli a strom jsme s dětmi vytvořili.

19-09-2017 15.46 | Přečteno 18x

Šnečci

sneci1Po prázdninách jsme se znovu těšili do školky. Co v ní bude nového? Pro „staré“ i nové kamarády jsou připraveny nové hračky a pomůcky. Letošní rok čekalo na děti milé překvapení. Achatina, není to žádné kouzelné zaklínadlo, ale latinský název šneka z daleké Afriky.

19-09-2017 15.32 | Přečteno 19x

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK V MŠ KOMÁROV

Prázdniny nám uběhly jako voda a ani jsme se nenadáli a září nás zase volá do školky. Letos jsme ve školce otevřeli opět tři třídy. A abychom od sebe třídy nějak rozlišili, pojmenovali jsme je po společné úvaze se všemi paními učitelkami takto: 1. třída, kde chodí nejmenší děti, se jmenuje POMNĚNKY, 2. třídu jsme pojmenovali PAMPELIŠKY a 3. třída, kde se děti začínají pomalu připravovat na vstup do školy, nese název KOPRETINY.

15-09-2017 13.20 | Přečteno 17x