Mateřské školy

LISTOPAD V MŠ KOMÁROV

Co je nového ve školce v Komárově? V listopadu jsme s dětmi ve školce pozorovali proměny přírody na podzim. Díky krásnému teplému počasí jsme mohli delší dobu využívat naší zahradu, sbírat oříšky, listy. Děti pomáhaly s úklidem a zazimováním zahrady – úklid hraček a sbírání šišek a úklid listí. Pozorovali jsme stromy, jak z nich opadává listí a příroda se pomalu začíná zazimovávat. Chodbu ve školce rozzářily podzimní lístečky, které měly všechny barvy, které děti na procházkách viděly. Na rodiče a děti se z nástěnek smáli pestrobarevní dráčci. Zima se k nám po špičkách přibližuje a i školka se pomalu začne převlékat do zimního kabátku. Prvním velkým úkolem, který ve třídách plníme je nazdobit vánoční papírové zvonky, které pak budou vystaveny na akci „Advent na zemědělské škole“, každá třída zdobí svůj vlastní zvoneček a všichni poctivě pracují, aby byly zvonečky co nekrásnější. S dětmi pomalu začínáme trénovat písničky na tradiční Vánoční koncert v kostele v Komárově. Ve školce nás ještě do Vánoc čeká plno práce, ale věříme, že s šikovnými dětmi, které u nás ve školce jsou, zvládneme všechno levou zadní.

06-12-2018 13.02 | Přečteno 1x