Naše škola je partnerem v projektu Inovace na dosah

Identifikace projektu:

1. Název projektu
Inovace na dosah – Registrační č.: CZ.1.07/1.3.00/51.0025
2. Typ projektu
individuální projekt ostatní
3. Operační program/oblast podpory
Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Oblast podpory: 1.3. Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení 4. Předkladatel projektu
COMFOR STORES a.s.

Projekt je koncipován tak, aby splnil podmínky výzvy OP-VK č. 51 a efektivně navázal na dosavadní zkušenosti partnerů/škol s využíváním technologií ve výuce. Cílem projektu je poskytnout pracovníkům partnerských škol – ředitelům, pedagogům, ICT metodikům – odbornou podporu a ucelený vzdělávací program, které pomohou s dalším rozvojem kompetencí využívat informační technologie v procesu výuky na ZŠ a SŠ. Projekt umožňuje partnerům získat pro moderní způsob výuky 1:1 vhodná dotyková zařízení a ta plnohodnotně využívat napříč všemi vzdělávacími obory.

Podstatným přesahem projektu je vznik kvalitní metodiky a posílení komunity, ve které mohou pedagogové sdílet a rozvíjet své zkušenosti s metodami moderní výuky.

Doba trvání projektu: 11 měsíců (1. září 2014 – 31. červenec 2015)

11-06-2015 15.44 | Přečteno 849x | Tisk